Demir İklimlendirme; İstanbul ve Kocaeli ilçelerinde 2010 yılında kuruldu. Demir İklimlendirme Servisi firmamız çok kısa bir zaman dilimi içerisinde İstanbul ve Kocaeli'ndeki tüm semtlere kaliteli ve garantili klima servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmıştır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde sunduğumuz işçilik hizmetlerinde ve kullanmış olduğumuz yedek parçalarda 1 yıl garanti sunmamız da bunun bir göstergesidir.

Sıcakların da iyice arttığı şu günlerde uzmanların da ortak görüşü olan klimaların bakım ve onarımında siz değerli İstanbul ve Kocaeli halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

İstanbul ve Kocaeli ilçelerinde şubeleri bulunan demir iklimlendirme klima servisi hizmetimiz bulunmakta ve verdiğimiz hizmetin kalitesi her geçen gün hızla artmaktadır.

Eğer siz de Kocaeli‘nde veya İstanbul'da oturuyor iseniz “en kaliteli klima servis firması hangisi?” sorusunu soruyorsanız; cevabı size bir telefon kadar yakın. Dilediğiniz an 0216 309 00 99 numaralı Demir İklimlendirme Servisi çağrı merkezimizi arayıp her türlü detay hakkında bilgi alabilirsiniz. Samimi çağrı merkezi çalışanlarımız sizlerden aldığı adres ve servis saati bilgilerini size en yakın teknisyenlerimize iletmekte ve klimanızın sorununa en kısa zaman diliminde çözüm üretmekteyiz. Bu tarz ürünlerin sürekli olarak kullanıldığının farkındalığıyla teknisyenlerimiz araçlarında her türlü malzemeyi hazırda tutmaktadır.

Bu sayede ürünün yerinde müdahalesi olabilmekte ve siz de hiç zaman kaybetmeden klimanızı eskiden daha iyi çalışır vaziyette kullanmaya başlayabilmektesiniz.